- TP-Link

Цена
€86 00 / 168 20 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Безжичен рутер TP-Link Archer AX72, AX5400 двулентов Gigabit Wi-Fi 6
Archer AX72
AX5400 двулентов Gigabit Wi-Fi 6 рутер с OneMesh технология
- Gigabit Wi-Fi за 8K стрийминг - 5400 Mbps Wi-Fi за по-бързо сърфиране, стрийминг и изтегляне, при това едновременно
- Пълнофункционална Wi-Fi 6 мрежа - Оборудван с топ технологии 4T4R и HT160 на 5 GHz лента, за да позволи 4,8 Gbps свръхбърза връзка
- Свържете до 200 устройства§ - Поддържа MU-MIMO и OFDMA, за да намали задръстванията и да увеличи четирикратно средната пропускателна способност
- Широко покритие - 6 антени и Beamforming осигуряват широко покритие.
- HomeShield - Премиум услугите за сигурност на TP-Link поддържат домашната ви мрежа в безопасност със съвременни функции за защита на мрежата и IoT
- Повече вентилационни отвори, по-малко топлина - Подобрената зона на вентилационните отвори освобождава пълната мощност на цялата машина
- USB споделяне - 1× USB 3.0 порт позволява лесно споделяне на мултимедия и изграждане на частен облак
- Лесна настройка - Настройте рутера за минути с приложението Tether
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Безжичен рутер TP-Link Archer AX72, AX5400 двулентов Gigabit Wi-Fi 6
Archer AX72
AX5400 двулентов Gigabit Wi-Fi 6 рутер с OneMesh технология
- Gigabit Wi-Fi за 8K стрийминг - 5400 Mbps Wi-Fi за по-бързо сърфиране, стрийминг и изтегляне, при това едновременно
- Пълнофункционална Wi-Fi 6 мрежа - Оборудван с топ технологии 4T4R и HT160 на 5 GHz лента, за да позволи 4,8 Gbps свръхбърза връзка
- Свържете до 200 устройства§ - Поддържа MU-MIMO и OFDMA, за да намали задръстванията и да увеличи четирикратно средната пропускателна способност
- Широко покритие - 6 антени и Beamforming осигуряват широко покритие.
- HomeShield - Премиум услугите за сигурност на TP-Link поддържат домашната ви мрежа в безопасност със съвременни функции за защита на мрежата и IoT
- Повече вентилационни отвори, по-малко топлина - Подобрената зона на вентилационните отвори освобождава пълната мощност на цялата машина
- USB споделяне - 1× USB 3.0 порт позволява лесно споделяне на мултимедия и изграждане на частен облак
- Лесна настройка - Настройте рутера за минути с приложението Tether
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вид продукт. | Рутер |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Портове LAN. | 4 x RJ-45 10/100/1000 |
| Портове WAN. | RJ-45 |
| Портове WAN. | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Честота. | 2.4 GHz |
| Честота. | 5 GHz |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 574 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 4804 MB/s |
| Скорост | Над 1200 MB/s |
| Сигурност. | WPA |
| Сигурност. | WPA2 |
| Сигурност. | WPA3 |
| Сигурност. | WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Антена. | 4 x Външни |
| Антена. | 6 × фиксирани антени с висока производителност |
| Порт USB. | 1 x USB 3.0 |
| Захранване. | 12 V ⎓ 2.5 A |
| 3G/4G. | Не |
| Printserver. | Не |
| PoE | PPPoE |
| Размери (мм) | 272.5 × 147.2 × 49.2 |
| Контрол на достъп | Родителски контрол; |
| Контрол на достъп | Access Control |
| VPN | OpenVPN |
| VPN | PPTP |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.45кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Домашен |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честотни обхвати | Двубандов |
| Скорост на WAN порт | 1 Gbps |
| LAN портове (count) | 4 |
| Скорост на LAN портове | 1 Gbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 5400 |
| Антени | Външни фиксирани |
| Брой антени (count) | 6 |
| USB портове (count) | 1 |
| VPN поддръжка | Да |
| Поддръжка на Mesh | Да |
| MU-MIMO | Да |
| PoE поддръжка | Няма |
| SIM слот | Не |
| Тегло | 1.45кг |
TP-Link Archer AX72 AX5400 Двубандов Wi-Fi 6 рутер
Изживейте светкавични скорости до 5.4 Gbps с новия TP-Link Archer AX72. Този двубандов рутер осигурява ултра ниска латентност, по-широко покритие и подобрена сигурност за безпроблемно 4K стрийминг, игри и умни устройства.
Ключови Предимства
- Wi-Fi 6 технология — По-високи скорости, по-ниско закъснение и по-добър капацитет за множество устройства едновременно.
- Двубандов AX5400 — До 574 Mbps на 2.4 GHz и 4804 Mbps на 5 GHz за безпроблемна производителност.
- Gigabit кабелни връзки — 1 WAN и 4 LAN Gigabit порта за бърза и надеждна кабелна мрежа.
- Мощни антени — 6 външни фиксирани антени с Beamforming осигуряват силен и насочен Wi-Fi сигнал в целия дом.
- Разширена сигурност — WPA3 криптиране и TP-Link HomeShield предлагат цялостна защита на мрежата.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честотни обхвати | Двубандов |
| Максимална безжична скорост | 5400 Mbps |
| Скорост на WAN порт | 1 Gbps |
| LAN портове | 4 |
| Скорост на LAN портове | 1 Gbps |
| Антени | Външни фиксирани |
| Брой антени | 6 |
| USB портове | 1 |
| VPN поддръжка | Да |
| Поддръжка на Mesh | Да |
| MU-MIMO | Да |
| PoE поддръжка | Няма |
| SIM слот | Не |
Какво има в кутията
- TP-Link Archer AX72 рутер
- Захранващ адаптер
- Ethernet кабел
- Бързо ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








